צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת "קליק צלמים" מקריית מוצקין מזמינה אתכם להנציח את אירוע החתונה שלכם באופן המושלם, היצירתי והחדשני ביותר. החל מצילומי Trash the dress מדליקים, דרך תיעוד ההכנות בבוקר החתונה, כשההתרגשות מתגברת לאיטה, ועד לצילום החתונה עצמה על כל שלביה: קבלת הפנים, מעמד הכתובה, טקס החופה והמסיבה. אף רגע לא הולך לאיבוד, אלא נשמר לנצח "בקליק" אחד.

חברת "קליק צלמים" הוקמה על-ידי מאיר אלמלם, אשר עוסק בצילום כבר שנים רבות ואחראי לתיעודם של אירועים מכל הסוגים. מתוך הבנה שיום החתונה הוא יום עמוס בלחצים, הוא מקפיד תמיד להעניק לבני הזוג ליווי צמוד ברגישות ובסבלנות ודואג שיחייכו וייהנו מכל דקה ובכל פריים. לצד מאיר עומד הצוות הכישרוני של "קליק צלמים", שברשותו ניסיון עשיר ומגוון בכל הנוגע לטכניקות צילום ולשיטות עריכה.

הצלמים של "קליק" שמים דגש רב על שביעות רצונכם. לכן, כבר בתחילת הדרך תוזמנו לפרט את בקשותיכם המיוחדות, לשתף ברצונותיכם ולתת דגשים לגבי אופן הצילום והתוצאות הרצויות. לאחר שנים של ניסיון והיכרות עם מגוון רחב של זוגות, באפשרות הצוות למלא אחר כל דרישה ייחודית ככל שתהיה, באופן המדויק ביותר – וכך יהיה גם במקרה שלכם!

ביום החתונה עליכם ליהנות ולבלות עם משפחותיכם וחבריכם. התמסרו לרגע והרשו לעצמכם לצחוק, לדמוע מהתרגשות ולהרגיש ברקיע השביעי לכל אורך הדרך. "קליק צלמים" כאן כדי לתעד את היום הגדול של חייכם ולאפשר לכם להתרפק עליו כמה ומתי שרק תרצו .

אתם מוזמנים ליצור קשר, לתאם פגישת היכרות ולשמוע עוד על חוויית הצילום המהנה שממתינה לכם.
 
קליק צלמים